Vyhledávaní

TASY už dávno není jen pneuservis

Vítejte v opravdovém ráji pro motoristy. Chcete si pořídit nové zimní pneumatiky, přezout vaši flotilu na letní pneu, nebo třeba ekologicky zlikvidovat staré pneumatiky? Pak vítejte u nás v TASY!


Pneumatiky jsou náš život už třetí generaci

Firmu TASY založili v roce 1991 otec a syn Ševčíkovi, kteří postupnými kroky firmu budovali až do dnešní velikosti o více než 100 zaměstnancích. Dnes firmu přebírá již třetí generace, která nadále posouvá firmu kupředu. Rádi budujeme dlouhodobé obchodní vztahy. Máme individuální přístup ke každému zákazníkovi a naši obchodní zástupci vám vyjdou vstříc.

Spolupracujeme s prověřenými dodavateli a ověřenými značkami. Můžeme vám tak nabídnout pneumatiky prémiových značek, ale i cenově dostupné pneumatiky. Díky širokému portfoliu produktů zajistíme pneumatiky na osobní vozy, SUV, dodávky i nákladní automobily.


Nejsme žádní nováčci. V gumařině se pohybujeme už od roku 1991 a to jak v rámci recyklace tak i v rámci prodeje pneumatik.


Pneuservis, prodej pneumatik i jejich recyklace

Více než 100 proškolených zaměstnanců je připraveno udělat pro zákazníky z řad fyzických osob, drobných podnikatelů, velkých firem vše, co je v jejich silách. Vyberte si u nás pneumatiky pro každý vůz. Na našich servisech v Brně Vám pneumatiky kolegové rádi také obují. Do našeho portfolia služeb patří také protektorování nákladních pneu